#

01

EKONOMETRİ SONBAHAR SEMİNERLERİ- IDEKAPAR Eğitim olarak alanında uzman akademisyenlerle online olarak uygulamalı ekonometri eğitimlerimizin ilkini düzenliyoruz. Eğitimlerimiz Zoom platformu üzerinde verilecektir.

Ekonometri Sonbahar Seminerleri-I; lisans üstü eğitim gören araştırmacılara ve kamu kurumu veya özel sektör uygulamacılarına ekonometri ve araştırma yöntemleri alanlarında bilgi ve beceri kazandırmayı hedefleyen bir programdır.

3 hafta sürecek olan eğitim seminerlerimizde 5 farklı ders 5 farklı akademisyen tarafından uygulamalı ders ve soru-cevap bölümleri olarak verilecektir.

Eğitimler en az 15 kişi olduğunda açılacaktır. 15 kişiyi bulmayan eğitimler için katılımcılar başka bir eğitime geçiş yapabilir veya ücretlerini iade alabilirler.


Kayıt için lütfen https://forms.gle/5SSTaMC7WpVXHDej6 tıklayınız.

Iban: TR83 0006 4000 0015 4001 2664 58 (Türkiye İş Bankası)

Not: Katılımcılara 1 defa olmak üzere kaçırdıkları dersin farklı bir saatte kaydını izleme fırsatı verilecektir. Katılımcılara “Katılım Sertifikası” verilecektir.

Eğitimlerden sonra katılımcılara özel ücretsiz “Yurtdışında Lisansüstü Eğitim ve Doktora Sonrası Araştırma Bursları Semineri” düzenlenecektir. Bu seminerle değerli akademisyenlerimiz tecrübelerini katılımcılarla paylaşacaklardır.

02

Eğitimlerin İçerikleri;